Clarion Congress Hotel Prague - místo konání kongresu

 
Kategorie:  ****

Pokoje
Hotel nabízí ubytování celkem v 559 nekuřáckých pokojích včetně 25 luxusních apartmá. Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou, minibarem, SAT TV, telefonem, klimatizací, sejfem, žehličkou, fénem a vysokorychlostním připojením k internetu.
Exekutivní pokoje jsou navíc vybaveny soupravou na přípravu kávy nebo čaje, župany a pantoflemi. Hosté mohou dále využít všech exekutivních benefitů:  Wi-Fi připojení na pokoji a ve veřejných prostorách zdarma, welcome drink, talíř s ovocem a minerální voda na pokoji na uvítanou, volný vstup do wellness & fitness centra „I´m FIT“ nebo např. parkování zdarma a 24hodinová jízdenka na MHD zdarma (na osobu a pobyt).

Check–in:  14:00 – 24:00
Check–out:  01:00 – 12:00

Služby
Mezi hotelové vybavení a služby patří: concierge, nonstop pokojový servis, směnárna, úschovna cenných předmětů, sekretářské služby,
praní a žehlení prádla, konferenční služby, podzemní garáže.
V prostorách hotelu se nachází nákupní galerie Fénix, jejíž součástí je wellness centrum, fitness, bazén, relaxační centrum a Jacuzzy. Hosté mohou využít tří hotelových restaurací a dvou barů.

Poloha
Hotel se nachází přímo na metru linky B (stanice Vysočanská), v blízkosti multifunkční O2 arény. Je vzdálen 10 minut jízdy metrem od historického centra města.

Adresa hotelu
Freyova 33, 190 00, Praha 9