Hotel Pivovar

 
Kategorie:  **

Pokoje
Hotel nabízí ubytování ve dvou budovách.
V nové budově najdete 46 moderně zařízených pokojů. Příjemné a prostorné (17m2) pokoje  jsou vybaveny rádiem, satelitním TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, křesílkem a trezorem. Koupelny jsou vybaveny vanou, toaletou a fénem. Některé pokoje mají vlastní terasu. Internetové připojení kabelem nebo WIFI je poskytováno zdarma.
V druhé historické budově je pro vás připraveno 42 jednoduše zařízených pokojů ve dvouhvězdičkovém standardu s vlastním sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem. Na každém pokoji je možnost wi-fi připojení na internet (zdarma).

Check – in:  15:00
Check – out:  11:00

Služby
Mezi nabízené služby patří hlídané parkoviště, restaurace, letní zahrádka, v hotelové hale TV se satelitem, bezpečnostní trezory a doplňkový prodej nápojů. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Poloha
Nově zrekonstruovaný hotel se nachází blízko stanice metra B Vysočanská (asi 5 minut chůze). Do centra města trvá cesta metrem 10 minut.
Cesta do Clarionu CHP: Hotel Vysočanský pivovar se nachází v pěší vzdálenosti od Clarion Congress Hotel Prague, je vzdálen přibližně 300 m.

Adresa hotelu
Freyova 12/1, 190 00, Praha 9 - Vysočany