Společenský program

Společenský večer

Datum: 29. května 2023
Místo konání: Břevnovský klášter, Markétská 1, Praha 6
Čas: 20.00 - 23.00

Do Břevnovského kláštera je zajištěna doprava od hotelu Clarion. Autobusy budou odjíždět od hotelu v 19:00, zpět do hotelu pak ve 22:00 a ve 23:00. Pokud nechcete čekat na autobus do Břevnovského kláštera, je možné využít MHD. Nejlepší spojení je metrem B na Palmovku a odtamtud tramvají č. 25 (směr Bílá hora) do zastávky Břevnovský klášter. 

Vstup na tento večer je součástí registračního poplatku na konferenci. Vstupenku pro doprovod je možné dokoupit zvlášť, v tomto případě nás prosím kontaktuje na emailu ps2023@guarant.cz 

V případě zájmu o koupi společenského večera bez registrace na kongres nás taktéž kontaktujte na emailu výše. 

V reprezentačních prostorách Břevnovského kláštera platí zákaz nošení jehlových podpatků.


Prague Visitor Pass

  

Zažijte s Prague Visitor Pass komfort neomezeného cestování po celé Praze, včetně dopravy z letiště a zpět. Vydejte se na dobrodružnou výpravu za více než 60 zážitky a využijte vstupy zdarma nebo výhodné slevy. Navštivte unikátní historické památky, muzea, galerie, využijte komentované prohlídky městem nebo se vydejte na plavbu po Vltavě.

Prague Visitor Pass je dostupný ve dvou variantách. Vyberte si buď fyzickou kartu jako Pass, nebo elektronickou verzi jako e-Pass, který budete mít ve vašem smartphonu.

Více informací naleznete na www.praguevisitorpass.eu.

Speciální nabídka pro konferenci „Podzemní stavby Praha 2023“! Pro získání 5% slevy zadejte kód ucprague2023.