Partneři a vystavovatelé

Nabídka pro partnery a vystavovatele je ke stažení zde
Pokud máte zájem o sponzorství nebo výstavu, kontaktujte prosím:
Adéla Koudelková
GUARANT International spol. s r.o.

Na Pankráci 17, 140 21 Praha 4, Česká republika
Tel.: +420 284 001 444
E-mail: koudelkova@guarant.cz

Partneři kongresu

Zlatý partner

METROPROJEKT Praha a.s.

Projektová, inženýrská a konzultační firma METROPROJEKT Praha a.s., je česká společnost se širokým spektrem činností. Mezi hlavní aktivity patří komplexní řešení projektů staveb dopravní infrastruktury, zejména metra, tramvajových tratí, železničních koridorů a podzemních úseků dálniční sítě. V oblasti městské infrastruktury se zabývá projekty obchodně-administrativních budov, rezidenčních objektů, parkovišť a hromadných garáží.

Nabízí předprojektovou a projektovou přípravu staveb od technicko-ekonomických studií až po realizační projektovou dokumentaci.

 

Stříbrní partneři

BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o.

BEZPEČNÁ A EFEKTIVNÍ VÝSTAVBA TUNELŮ

Hlavními prioritami při stavbě tunelů jsou bezpečnost a efektivita. BASF dokáže naplnit vaše potřeby díky řešením zna­č­ky Master Builders Solutions. Naše špičkové znalosti a zkušenosti v oblasti stříkaného betonu, injektáží, tech­no­lo­gie TBM a stříkaných membrán vám pomohou stavět bezpečně a úsporně.

 

 

 

 

SATRA, spol. s r. o.

Společnost SATRA poskytuje projektové, konzultační a inženýrské služby v oboru dopravních a spe­ci­ál­ních staveb. Je nejen projektantem a koordinátorem, ale také provozovatelem silničních tunelů. Pro tento účel vyvíjí vlastní informační systém, pracující s daty v rozsahu BIM 3D-7D.

 

 


 

Partner

 

 

PARTNER NAVIGAČNÍHO SYSTÉMU

 

 

PARTNER INTERNETOVÉHO KOUTKU