Ubytování

Společnost GUARANT International (dále uvedena jako sekretariát konference) byla ustanovena oficiálním zpros­třed­ko­va­te­lem a bude zajišťovat všechny související záležitosti.

Seznam hotelů

Hotel Cena v Kč za pokoj
jednolůžkový / dvoulůžkový
Vzdálenost od místa
konání akce
Clarion CHP ☆☆☆☆ – standardní pokoj
do 3. dubna 2019!
vyprodáno místo konání akce
Clarion CHP ☆☆☆☆ – exekutivní pokoj
do 3. dubna 2019!
vyprodáno místo konání akce
Clarion CHP ☆☆☆☆ – standardní pokoj
od 4. dubna 2019
vyprodáno místo konání akce
Clarion CHP ☆☆☆☆ – exekutivní pokoj
od 4. dubna 2019
vyprodáno místo konání akce
Hotel Pivovar ☆☆☆ vyprodáno 4 minuty pěšky
EA Jasmín ☆☆☆ vyprodáno 7 minut autem

Všechny výše uvedené ceny jsou za pokoj a noc včetně snídaně a 15 % DPH. V případě, že by před začátkem konference nastala změna sazby DPH, sekretariát konference automaticky změní cenu Vašeho ubytování a následně Vás bude o této změně písemně informovat.

Poznámka: Cena ubytování není zahrnuta v registračním poplatku.

Pro rezervaci ubytování kontaktujte prosím sekretariát konference na e-mailové adrese ps2019@guarant.cz.
 

Skupinové rezervace

Pro skupinové rezervace kontaktujte prosím sekretariát konference na e-mailové adrese ps2019@guarant.cz.

Jak si rezervovat ubytování

K rezervaci ubytování využijte prosím on-line ubytovací formulář

On-line ubytovací formulář je přístupný pouze s heslem. Jednoduše vyplňte prosím formulář s osobními údaji a heslo Vám bude automaticky zasláno. Vaše heslo je totožné pro všechny on-line formuláře.

Požadavky na rezervace budou zpracovávány v pořadí, v jakém budou na sekretariát konference přicházet. Vzhledem k velké poptávce a skutečnosti, že množství pokojů je limitováno, rezervujte si ubytování co nejdříve.

Potvrzení ubytování

Aby byla Vaše rezervace garantována, je nutno obratem uhradit částku za celý pobyt. Následně po obdržení platby za ubytování Vám bude Vaše rezervace potvrzena e-mailem. Neobdržíme-li platbu do data splatnosti uvedeného na Vaší faktuře, rezervace bude automaticky zrušena

Další náklady spojené s pobytem (televize, minibar, parkovné atd.) musí být zaplaceny účastníkem při odjezdu z hotelu na hotelové recepci. Hotel může po účastníkovi požadovat garanci těchto dalších nákladů formou autorizace na platební kartě při příjezdu na recepci nebo formou složení depozitu v hotovosti.

Zrušení ubytování, změny a vrácení úhrady za ubytování

Všechny změny týkající se rezervace ubytování, nebo její případné zrušení musí být zaslány písemně na sekretariát kon­fe­ren­ce e-mailem ps2019@guarant.cz. Telefonické změny nebo storna nebudou akceptovány.

Případné vrácení úhrad bude řešeno po skončení konference.

Prosíme účastníky konference, aby v případě jakýchkoliv změn nekontaktovali samotný hotel, ale obraceli se výhradně na sekretariát konference, který veškeré změny vyřizuje.

Storno podmínky

V případě zrušení hotelové rezervace budou platit následující storno podmínky:

Termín zrušení rezervace     Storno poplatek
do 8. května 2019:     bez storno poplatku, pouze manipulační poplatek 150 Kč
od 9. do 25. května 2019:     storno poplatek za zrušení celé rezervace ve výši jedné noci
od 26. května 2019:     storno poplatek za každou zrušenou noc
Nedojezd:     100% z celkové ceny ubytování

V případě nedojezdu bude Vaše rezervace držena do 12.00 hod následujícího dne, poté bude Vaše rezervace zrušena. Informujte proto, prosím, sekretariát kongresu o případné změně Vašeho příjezdu v dostatečném časovém předstihu.

Platební podmínky

1. Platební karta

Pro platbu platební kartou můžete využít On-line platební systém. Systém je dostupný s hes­lem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club.

2. Bankovní převod

Bankovní údaje s desetimístným variabilním symbolem Vám budou zaslány do 3 pracovních dnů od vyplnění re­gis­trač­ního formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být identifikovány a registrace nebude potvrzena.

Platba bankovním převodem je možná do 20. května 2019. Po tomto termínu přijímáme pouze platby platební kartou prostřednictvím On-line platebního systému.

Daňový doklad

Daňový doklad Vám bude zaslán e-mailem do 14 dnů od přijetí platby.